Web Sitemize Hoşgeldiniz !

TSG Endüstriyel Otomasyon Sistemleri'nin resmi web sitesine hoşgeldiniz. Burada projemiz ile ile ilgili bilgiler alıp, tamamlanan süreç ile ilgili detaylı içeriğe görsel olarak ulaşabilir, kullandığımız dijital kaynakların birer kopyasını temin edebilir, aynı zamanda projede görev alan öğrencileri tanıma imkânı bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz bizim için değerlidir ve bu gibi hususlarda bize İletişim sayfamızdan ulaşmanız rica olunur.

Ne Yapıyoruz ?

image 1

Endüstri Uygulamalarında sıkça kullanılan mantıksal denetleyici Akıllı Röle alanında çalışmaktayız. Detaylı donanım ve yazılım bilgisi edinebilirsiniz.

Nelerden Yararlanıyoruz ?

image 2

Projemizin tasarım ve geliştirme aşamalarında bize yardımcı olan tüm uygulama, döküman ve kaynağa ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz ?

image 3

TSG Otomasyon'un kurumsal kimliği ve projede yer alan öğrenciler ile ilgili bilgi edinip bizimle iletişime geçebilirsiniz. Organizasyon Şeması

Yararlandığımız Kaynak ve Dökümanlar

image 4

Burada, kullandığımız yazılımların kurulumlarını, PDF veri dosyalarını vb. bulabilirsiniz. Kırmızı belirtilmiş olanlar kısıtlı ( Demo ) sürümlerdir. Dosyalar WinRAR ile sıkıştırılmıştır. WinRAR'ın 32 ve 64 bit sürümlerini de aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

WinRAR ( Windows 32 bit ) v4.2ayrac WinRAR ( Windows 64 bit ) v4.2ayrac Dev-C++ v4.9.9.2ayrac PIC16F887 PDFayrac 1N4148 PDFayrac HF49FD PDFayrac DS1302 PDFayrac HD44780 PDFayrac 24LC1025 PDFayrac BD135 PDFayrac FESTO FluidSIM Pnömatik v4.0ayrac Proteus v7.2ayrac mikroC v5.61ayrac MPLab ide X v1.51ayrac

Tanıtım

Zelio Akıllı Röle

HTC Akıllı Röle